WilkWilkWilkWilk

O firmie

Firma Wilk została utworzona w 1993 roku jako spółka cywilna, koncentrując swoją działalność wokół hurtowego importu i exportu różnych towarów na rynki byłego Związku Radzieckiego.

W 1995 roku zakres działalności spółki został poszerzony o produkcję z tworzyw sztucznych: butelek typu PET, słoików, nakrętek, zatyczek, oraz korków do saszetek stojących, które z czasem zajęły czołowe miejsce w oferowanym przez nas asortymencie. Produkt ten znalazł zastosowanie jako praktyczne zamknięcie opakowań foliowych w przemyśle spożywczym (majonez, ketchup, musztarda i wszelkiego rodzaju sosy).

W 1997 roku firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością kontynuując produkcję opakowań z tworzyw sztucznych i handel surowcami do produkcji spożywczej. Wspólnie z kontrahentami opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy innowacyjny typ opakowania tj. saszetki stojące z odkręcanym korkiem co zaowocowało uruchomieniem nowych linii produkcyjnych.

Dostarczając przez lata milionowe ilości naszych produktów na rynek Ukrainy i Rosji zdobyliśmy wszechstronne doświadczenie w tej branży. Wśród naszych największych odbiorców znajdują się takie firmy jak Nestle, Heinz, Unileveri Mont Blanc. Posiadamy 5500m2 hal magazynowo-produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i profesjonalny park maszynowy.

Pozostajemy elastyczni co do warunków dostaw  i ceny, która podlega negocjacji.

Wdrożyliśmy system jakości ISO 9001:2000, HACCP, ISO 22000:2005 i PAS 223. PPH Wilk to firma wielokrotnie nagradzana. Zostaliśmy wyróżnieni zajmując:


PPH WILK Sp z o.o.
22-100 Chełm
Ul. Okszowska 41
Polska

tel.:/fax: +48 82 565-34-92
tel.: +48 82 565-34-93
biuro.wilk@post.pl